top of page

Col·laboració de l'Associació de Comerciants i Serveis de Santa Maria del Camí

Ahir es va formalitzar l'acord de patrocini de l'Associació de Comerciants i Serveis de Santa Maria del Camí amb la UEF Santa Maria de futbol i el Club Bàsquet Santa Maria. Tancaren l'acord Andreu Noguera i Toni Sastre en nom dela UEF Santa Maria, Neus Comes i Sebastià Pizà en representació del Club Bàsquet Santa Maria i Josep Maria Estarellas com a president de la nostra associació.

Per una banda l'associació realitzará una aportació econòmica a cada una de les entitats de 600€, que es fraccionarà en tres pagaments distribuïts entre aquest trimestre i el trimestre següent.

A més, l'associació realitzará sortejos dirigits només als socis/abonats dels esmentats clubs i promourà entre els comerços associats la realització d'ofertes, promocions o descomptes per aquelles persones que presentin el carnet en realitzar les seves compres.

Esperam així ajudar al creixement i millora d'aquestes dues entitats, on es respiren aires de canvi i on han entrat cares noves amb moltes ganes i ilusió. Els hi desitjam tota la sort del món, entre d'altres coses perque entenem que els valors de l'esport en equip són més vàlids i necessaris que mai.

bottom of page