top of page

Possibilitats de Campionat de Mallorca mini masculí a Santa Maria

De fer-se realitat, es disputaria del divendres 26 al diumenge 28 de maig.

L'extraordinària campanya realitzada per el nostre equip Mini Combinat Masculí, ens pot atorgar l'oportunitat d'organitzar el Campionat de Mallorca mini masculí, que atorgarà plaça al guanyador per a disputar el Campionat de Balears juntament amb el campió de Menorca, el campió d'Eivissa i un altre equip de Mallorca.

Per tant, si no es produeix una desfeta d'aquí a final de lliga, tendreu la oportunitat de gaudir del millor bàsquet mini de Mallorca al nostre poble!

En tal cas els al·lots necessitaran el nostre alè per classificar-se, però passi el que passi ja volem donar l'enhorabona a tots els jugadors, entrenadors i familiars que han fet possible aquesta extraordinària fita.

bottom of page